otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Služby
mBank
Otevírací doba Po-Pá 10.00 - 20.00 hodin
So 10.00 - 19.00 hodin
Ne 10.00 - 18.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 86
Odpovědný vedoucí
Telefonní kontakt +420 733 142 014
E-mailová adresa olomouc_santovka@net.mbank.eu
Internetové stránky www.mbank.cz

Cena
Hlavní výhodou pro klienty mBank je cena. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za výhodné ceny. Neúčtujeme poplatky za vedení účtu, za příchozí platby, ani za vydání karty.

Kvalita
mBank nabízí ty nejdůležitější bankovní služby a produkty za velmi výhodných podmínek s důrazem na co nejvyšší kvalitu. To je vidět v rychlosti, s jakou dokážeme reagovat na požadavky klientů, v bezpečnosti používaných služeb, i v tom, že konkurenci převyšujeme nejen cenou, ale hlavně novými postupy a obchodními modely.

Inovace
mBank je bankou 21. století. Fungujeme jinak: lépe. Klienti mají neustálý přehled o svých financích pomocí internetu a telefonu, pro fyzický kontakt jsou zde finanční centra a mKiosky. Nespokojíme se s nejlepší nabídkou na trhu – budeme ji neustále rozšiřovat a vylepšovat, protože jediným limitem je naše vlastní představivost.

Pohodlí
mBank se snaží po klientech chtít co nejméně. Nenutíme je stát ve frontách a sklánět se u přepážek, vybírat jen z "vlastních" bankomatů. O svoje peníze se můžete starat na dálku, kdykoliv a odkudkoliv. Naši klienti jsou samostatní lidé využívající moderní technologie protože ví, že jim to šetří peníze, čas i nervy.

Jednoduchost
mBank nenabízí tisíce variant a komplikovaných balíčků, které se vyplatí jen někdy, někomu a to právě na tři a půl měsíce. Naše nabídka je jednoduchá a srozumitelná, pochopí ji každý. Nemusíme mlžit a skrývat – s našimi klienty se bavíme na rovinu, bez komplikovaných vět plných bankovního žargonu.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek