otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Zdraví a krása
Manufaktura
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 80
Odpovědný vedoucí Romana Nykrmajerová
Telefonní kontakt +420 607 089 828
E-mailová adresa romana.nykrmajerova@manufaktura.biz
Internetové stránky www.manufaktura.cz

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou a doplňky pro jedinečné domácí lázně. Proč vlastně domácí lázně...?

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout. Originální a vysoce kvalitní receptury výrobků využívají příznivých účinků tradičních českých přírodních ingrediencí - českého piva a chmelových výtažků, karlovarské vřídelní soli, vína a výtažků z révy vinné, meruněk, švestek a jiného ovoce a bylin typických pro naši krajinu. Atraktivní doplňky pro domácí lázně - čaje, svíčky, masážní pomůcky, porcelán atd. jsou vyráběny na zakázku ve spolupráci s tradičními, kvalitními českými výrobci, které pro svou spolupráci Manufaktura vždy upřednostňuje.

Akce obchodu

12.07.
„Vaše krásná letní vůně…“ z Manufaktury
Meruňky patří mezi tradiční symboly léta – jsou plné slunce, zdraví a vzpomínek na dětství. Najdete je skoro na každé zahrádce. Také milujete jejich úžasnou chuť? Pokud ano, pak …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek