otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Sport a volný čas
INTERSPORT
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo -1. podlaží / 1
Odpovědný vedoucí Renata Gbelcová
Telefonní kontakt +420 585 436 124
E-mailová adresa olomouc@intersport.cz
Internetové stránky www.intersport.cz

INTERSPORT - světová jednička v prodeji sportovního vybavení!

Nabízíme široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních (Etirel, ProTouch, McKinley, Tecno Pro, Genesis a další). Naši odborně vyškolení prodejní specialisté vám ochotně poradí s Vaším výběrem.

Získejte přístup k aktuálním informacím o mimořádných akcích a výhodných nabídkách a vyzvedněte si na prodejně svoji Zákaznickou kartu INTERSPORT.

Využijte záruky nejnižších cen. Naleznete-li do 7 dnů v republice v jiné prodejně identický produkt (stejný model, velikost, barva) za prokazatelně nižší cenu, vyplatíme vám cenový rozdíl v hotovosti. Více informací na www.intersport.cz.

Neváhejte také využít i služeb našeho špičkového a kvalitního servisu kol, inline bruslí, lyží a snowboardů.

 

PROFESIONÁLNÍ SERVIS KOL

Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši odborní pracovníci Vám ho seřídí a nastaví podle Vašich potřeb, případně provedou opravu opotřebených či poškozených komponentů.

O Vaše kolo se postaráme při garanční prohlídce, která je samozřejmě zdarma. Poskytujeme odborný servis při seřizování a opravách, který je v záruční době bezplatný. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám kol, které nabízíme.

Více informací a ceník servisních služeb naleznete na webu www.intersport.cz.


Těšíme se na vaši návštěvu.

váš tým INTERSPORT

Přinášíme sport lidem.

Akce obchodu

22.03.
Profesionální servis kol
Aby Vaše kolo perfektně jezdilo, potřebuje pravidelný a kvalitní servis, který Vám poskytneme na naší prodejně INTERSPORT. Když si kolo přivezete do servisního oddělení, naši …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek