otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Služby
FOTOLAB.cz
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 54
Odpovědný vedoucí Milan Maršálek
Telefonní kontakt +420 731 142 345
E-mailová adresa prodejna425022@fotolab.cz
Internetové stránky www.fotolab.cz

Prodejna FOTOLAB.cz  OC Šantovka Olomouc Vám nabízí široký sortiment služeb a zboží. Naleznete zde kvalitní fotoaparáty renomovaných značek Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Samsung, Fuji, z fotopříslušenství objektivy, blesky, dalekohledy Nikon, stativy Manfroto, Velbon, Hama, brašny Lowepro, Vanguard, filtry Hoya, Hama.

K archivaci fotografií v digitální podobě Vám nabízíme paměťové karty Sandisk, Kingston, flash USB, univerzální čtečky pro více typů paměťových karet, digirámečky Kodak,  Samsung. Pro archivaci již zhotovených fotografií pak alba, rámečky, pasparty Hama.

V sortimentu energie naleznete baterie Varta a baterie k jednotlivým fotoaparátům.

Z nabízených služeb jistě oceníte Poradenskou službu, kdy Vám personál prodejny ochotně poradí se zhotovením CEWE FOTOKNIHY, CEWE FOTOKNIHY s videem, jednotlivých fotografií, fotoobrazů, fotokalendářů, vizitek, plakátů, blahopřání a pohlednic, triček, hrníčků, plyšových zvířátek a jiných fotodárků z vlastních fotografií a jejich objednávkou do centrální laboratoře přes internet. Inspirujte se širokou paletou fotodárků vystavených přímo na prodejně. Vaši e-shopovou objednávku zboží či služeb si vyzvednete bez poplatků na prodejně. Součástí služeb je také zhotovení fotografií na počkání velikostí 10x15, 13x18, 15x20, 20x30 ve vysoké kvalitě na samoobslužných kioscích přímo na prodejně a to ze všech digitálních médií. Standartem je zhotovení průkazové  fotografie ve vysoké kvalitě do 2 minut. Splátkový prodej lze uplatnit na veškerý zakoupený sortiment.

Nákupem jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do Klubu FOTOLAB.cz, získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech. Registrace zdarma ihned na prodejně.

Akce obchodu

01.06.
Sony CyberShot HX400
Velké přiblížení, naprostá …
více »
01.06.
Olympus PEN E-PL7 + 14-42mm EZ
Stylový retro vzhled, spousta kreativních …
více »
01.06.
Nikon D7200
Obrazová kvalita a pokročilé ovládací prvky, které uspokojí náročné amatéry i …
více »
01.06.
Canon EOS 760D (tělo)
Pokročilé funkce a ovládací prvky, které vaše focení posunou na novou, vyšší …
více »
01.06.
Pohlednice z dovolené
... rovnou do poštovní schránky vašich …
více »
01.06.
Panasonic LUMIX LX15
Špičkový obraz v neuvěřitelně malém těle, které se vejde i do kapsy nebo kabelky. O perfektní kvalitu obrazu se stará objektiv LEICA s vysokou světelností f/1,4-2,8 spolu s 1 palcovým …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek