otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Otevírací doba 9.00 - 21.00 hodin
Umístění / číslo 0. podlaží / 66
Odpovědný vedoucí Jan Petrik
Telefonní kontakt +420 577 055 707
E-mailová adresa santovkaolomouc@euronics.cz
Internetové stránky www.euronics.cz

Společnost EURONICS ČR, a. s. je největší skupinou elektro-prodejen na území České republiky. Vznikla v roce 1999 a napříč celou krajinou postupně vytvořila síť více než 160 kamenných obchodů. Disponuje třemi vlastními sklady, autodopravou i internetovým obchodem. EURONICS vám zkrátka bude vždy nablízku.

Nakoupit u nás můžete spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malé a velké bílé techniky, určené do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Díky tomu, že jsou prodejny EURONICS součástí největšího uskupení elektro-prodejců v Evropě, můžete očekávat kvalitní služby i garanci spokojeného nákupu.

Váš nákup můžete obohatit také spoustou doplňkových služeb. Nově pořízené výrobky tak můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží. Ani tím ale nabídka služeb u EURONICS nekončí.

Pro naše zákazníky pravidelně připravujeme také aktuální nabídky elektra s exkluzivními cenami v podobě akčních letáků. A potřebujete-li poradit, načerpat inspiraci při výběru nových spotřebičů nebo si jen chcete odpočinout v přítomnosti zajímavého periodika, můžete si u nás vyzvednout časopis Inspirace. Ten vydáváme zdarma a pravidelně jej distribuujeme na naše prodejny.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně společnosti EURONICS nebo služeb a produktů, které nabízíme, neváhejte se na nás obrátit.

Akce obchodu

16.08.
Hvězdný výprodej v Euronics pokračuje!
S výprodejem ještě nekončíme. Stále máte šanci nakoupit elektro za úžasné ceny.Stovky skvělých slev až -70%! V našem výprodeji najdete to nejlepší. Pozor! Nová letáková nabídka …
více »
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek