Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

Mobil Pohotovost

Asistent/ka prodeje

HLEDÁME ASISTENTA/KU PRODEJE – PŘIDEJTE SE K NÁM!

Zavedená maloobchodní společnost Mobil Pohotovost hledá pro svou prodejnu v OC Šantovka nového kolegu či kolegyni na pozici asistent/ka prodeje mobilních telefonů (plný úvazek).

V případě Vašeho zájmu zašlete své CV na níže uvednou e-mailovou adresu.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků a prodej nabízeného sortimentu
  • výkup mobilních telefonů od koncových zákazníků
  • příjem, výdej a řešení reklamací a servisních zakázek
  • administrativa spojená s portfoliem služeb zákazníkům (prodej zboží i služeb, výkup, servis, reklamace), práce s intrafiremním pokladním a objednávkovým systémem
  • komplexní zajištění běžného chodu prodejny a péče o její vzhled

Požadujeme:

  • příjemné a reprezentativní jednání je pro Vás přirozeností
  • nevadí Vám neustálý kontakt s lidmi (vítané jsou zkušenosti z prodeje nebo zákaznického servisu; oceníme u Vás i zkušenosti s prodejem mobilních telefonů, ty však nejsou podmínkou)
  • máte čistý trestní rejstřík (podmínkou)
  • máte maturitu (podmínkou)
  • vyznačujete se odolností vůči stresu a vyznáváte pozitivní přístup
  • jste časově flexibilní (jde o práci ve směnách, včetně víkendů)
  • nebojíte se PC a alespoň v základech ovládáte angličtinu
  • můžete nastoupit ihned (podmínkou)
  • a hlavně: umíte se USMÁT :-)

Nabízíme:

  • kromě velmi dobrého mzdového ohodnocení i zajímavé provize z prodeje
  • stravenky, aby bylo dost sil do práce :-)
  • telefonní tarif zdarma
  • zázemí silného hráče v oblasti prodeje mobilních telefonů
  • práci v mladém a sympatickém týmu kolegů na moderní pobočce
  • slevy na sortiment společnosti i servisní práce
  • pravidelná školení a firemní akce
  • možnost získat cenné zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu a zároveň se neustále vzdělávat v atraktivním oboru moderních technologií
  • smlouvu na dobu neurčitou

Termín nástupu:
IHNED

Místo výkonu práce:
OC Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

Kontaktní osoba:
Lucie Černá

Kontaktní e-mail:
cerna@mp.cz

Nabídka této pracovní pozice je platná do:
31. 3. 2024

APART

Pro prodejnu APART v Galerii Šantovka hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistent/ka prodeje.

Bližší informace vám poskytneme přímo na prodejně APART v Galerii Šantovka.

  • Poradenství a prodej luxusních šperků a hodinek
  • Aranžování výlohy
  • Komunikace se zákazníky
  • Obsluha pokladního systému
  • Úklid prodejny

Požadujeme:

  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Komunikační schopnosti a týmový duch
  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost jazyka: čeština (výborná), angličtina výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP, úvazek 40 hod/týden
  • Mzdu 30.000 až 35.000 Kč/měs.
  • Příjemné pracovní prostředí v silné nadnárodní společnosti
  • Propracovaný systém školení a vzdělávání
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy

IHNED

31. 3. 2024

Práce v nákupním centru