otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Šantovka.
Galerie Šantovka nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Asistent/ka prodejny

Do našeho VITALAND týmu přijmeme nové kolegy/ně na pozici "asistent/ka prodejny" na zkrácený úvazek.

V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo na olomouc.santovka@vitaland.cz, případně jej odevzdejte přímo na prodejně VITALAND v prvním patře Galerie Šantovka.

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné. Zasláním Vašich osobních údajů společnosti VITALAND s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Náplň práce:

  • příprava zboží k prodeji a jeho prodej zákazníkům
  • komunikace a poradenství se zákazníkem
  • práce s hotovostí, pokladnou a platebním terminálem
  • kompletní péče o vzhled prodejny
  • administrativní činnost spojená s provozem prodejny

Požadujeme:

  • vzdělání se vztahem k obchodní sféře
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, Helios - výhodou)
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe v maloobchodě a jednání s lidmi výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a kreativitu
  • jazykové znalosti výhodou
  • znalosti sportovní výživy a vlastní zkušenosti výhodou

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky s podílem na obratu prodejny
  • práci v přátelském kolektivu vhodném pro všechny věkové generace
  • pravidelná školení, semináře a vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Nástupní termín:

IHNED

Místo výkonu práce:

OC Galerie Šantovka, Olomouc

Kontaktní e-mail: prace@vitaland.cz
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 15.07.2017

Asistent/ka prodeje

Do prodejny SEMPRE Shoe Store, zabývající se prodejem dámské i pánské obuvi a doplňkového zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistent/ka prodeje.

Na tuto pozici hledáme člověka, který se bude přímo a aktivně podílet na prodeji a servisu zákazníkům.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Kontaktní osoba:Andrea Švantnerová
Kontaktní e-mail: praca@sempre.sk
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 30.06.2017

Prodavač/ka

Prodejna s módou pro těhulky, boubelky a hubeňourky, Móda TaLeTi, hledá pracovníka na pozici Prodavač/ka.

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 606 863 326.

Nástup: ihned

Kontaktní e-mail: taleti@seznam.cz
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek