X
Obchody otevřené během státního svátku 28. 10. 2017
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Kariéra

V této sekci naleznete nabídky práce a brigád nájemců obchodních jednotek Galerie Šantovka.
Galerie Šantovka nenese odpovědnost za faktickou správnost zveřejněných nabídek.

Brigádník

V C&A věříme, že každý má právo vypadat a cítit se skvěle. Proto nabízíme naší kvalitní módu za přístupné ceny skutečným lidem již déle než 170 let.

V současné době zaměstnáváme více než 35 000 zaměstnanců ve 20 zemích Evropy. Nabízíme pracovní příležitosti v otevřeném a týmově orientovaném prostředí stabilní rodinné firmy.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s označením pozice "Brigádník" na níže uvedenou e-mailovou adresu, nebo ho předejte na prodejně.

Náplň práce:

  • kontakt se zákazníky
  • práce na pokladně
  • prezentace zboží a prodejny

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
  • samostatnost a pečlivost
  • flexibilitu a kladný vztah k módě

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • atraktivní práci v příjemném prostředí
  • školení
  • příplatek na stravenky

Místo výkonu práce:

OC Galerie Šantovka, Olomouc

Kontaktní osoba:Petra Tománková
Kontaktní e-mail: petra.tomankova@canda.com
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 15.11.2017

Prodavač/ka

Prodejna s módou pro těhulky, boubelky a hubeňourky, Móda TaLeTi, hledá pracovníka na pozici Prodavač/ka.

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 606 863 326.

Nástup: ihned

Požadujeme:

  • praxi z prodeje oděvů

Kontaktní e-mail: taleti@seznam.cz

Prodavačka

Moderní prodejna značkového spodního prádla INTIMMO příjme do svého týmu kolegyni na pozici prodavačka.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Na sortiment spodního prádla vás zaškolíme.

Nástup možný IHNED.

Požadujeme:

  • Chuť s úsměvem nabízet kvalitní zboží
  • Komunikativnost, pro-aktivní přístup k práci
  • Základní znalost práce na PC
  • Týmový hráč
  • Časová flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí na HPP
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Benefity - zaměstnanecké slevy, stravenky apod.

Kontaktní e-mail: intimmo@seznam.cz
Nabídka této pracovní pozice je platná do: 31.10.2017

Brand Manager/ka

Pro prodejnu s italskou dětskou módou PRIMIGI (Šantovka Olomouc, péče i o jednotku v Brně) hledáme Brand Managerku.

V případě zájmu prosím zašlete váš životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • znalost anglického jazyka (italština výhodou)
  • SŠ vzdělaní

Nabízíme:

  • zajímavou práci v módním odvětví
  • prémie
  • stravenky
  • provize z tržeb

Termín nástupu: IHNED

Kontaktní osoba:Michaela Bohatá
Kontaktní e-mail: michaela.bohata@seznam.cz
Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek