X
1. a 8. května 2017 máme otevřeno!
otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Pohybliví DINOSAUŘI v Šantovce!
ZPĚT
OD: 01.04.2017
DO: 29.04.2017

Nechte se provést prehistorickou dobou dinosaurů a spatřete zástupce nejznámějších druhů těchto pravěkých obrů v životních velikostech během interaktivní výstavy dinosaurů v OC Galerie Šantovka!

Při návratu do pravěku potkáte třeba pohyblivého Tyrannosaura Rexe, Stegosaura, Triceratopse, Dilophosaura, Baryonyxe, Ornitholesta a mnoho dalších!


Těšit se můžete na:

Přijďte se setkat tváří v tvář s druhohorními velikány, kteří vládli na planetě Zemi před desítkami miliónů let.


Sobotní dílny pro děti

Dubnové soboty jsou v Šantovce ve znamení dinosauřích dílniček, a to zdarma pro všechny generace. V čase od 14.00 do 17.00 hodin jsme pro Vás připravili expedice do druhohor, během kterých si například vyrobíte dinosauří tričko, karnevalovou masku, sádrové dinopostavičky a mnoho dalšího!

Dopřejte dětem nezapomenutelnou dávku zábavy a přijďte s nimi tyto soboty do Šantovky:


1. 4. "VZHŮRU ZA DINOSAURY!"

Během zábavného odpoledne se děti stanou členy expediční výpravy do pravěku. Mohou si vyrobit své vlastní expediční tričko, soutěžit o dárky a zjistit zajímavé informace o jednotlivých druzích dinosaurů.


8. 4. DINOSAUŘÍ KARNEVAL

Dinosauří karneval je plný zábavy, písniček a soutěží. Ten, kdo nebude mít masku, může si ji s námi vyrobit na místě. Jako památku na tuto akci dostanou děti fotografii z fotokouktu.


15. 4. PO STOPÁCH DINOSAURŮ

Vědomostní odpoledne ve stylu expedice plné otázek, tajenek, hádanek a kvízů o dinosaurech, které v Šantovce můžete potkat. Na závěr se můžete těšit na hranou pohádku o dinosaurech, u které se pobaví nejen děti, ale i rodiče.


22. 4. DINOSAUŘÍ KREATIVNÍ DÍLNA

Během kreativního odpoledne si děti budou vyrábět sádrové dino postavičky, odznaky, navštíví balónkovou dílnu a facepainting.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek