otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Národní Cirkus Originál Berousek se vrací do Šantovky!
ZPĚT
OD: 27.03.2017
DO: 27.04.2017

Cirkusové šapitó Národního Cirkusu Originál Berousek už se připravuje na svoje hostování v Olomouci. Cirkus opět přijal nabídku Galerie Šantovka a v termínu od 27. března do 27. dubna 2017 obsadí multifunkční plochu v sousedství obchodního centra.

Národní Cirkus Originál Berousek do Olomouce přiváží nový program a více než stovku cizokrajných zvířat - slony, oslíky, velbloudy, zebry, lamy, exotický skot a několik druhů velkých exotických papoušků Ara. Samozřejmostí je tradiční medvědí revue, které Národní Cirkus Originál Berousek proslavilo nejvíce. "Vlastním chovem medvědů, ale i velbloudů, lam, zeber a oslíků se můžeme pochlubit jako jediní," říká jednatelka cirkusu Marie Berousková.

V letošním roce se diváci mohou těšit například na silovou akrobacii 2 artistů z Rumunska, skákače na Art on trampolíně, excentric neboli komediální akrobatické vystoupení a v neposlední řadě taky na francouzského klauna Adriena. "Dále uvidí akrobacii s obručemi a ekvilibristiku v provedení 3 holčiček z Ukrajiny ve věku 6-13 let. Ačkoli se jedná o mladé dívky, zúčastnily se již největšího cirkusového festivalu v Monte Carlu," přibližuje program vystoupení v Olomouci jednatelka slavného cirkusu.

Na multifunkční ploše u Galerie Šantovka zůstane cirkus do 27. dubna a po celou dobu bude otevřen veřejnosti i rozsáhlý zoopark.

Více informací ohledně otevírací doby, ceny vstupného aj. najdete na www.berousek.cz.

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek