otevírací doba
kudy k nám
parkování
contacts
kontakty
google+
Another Wall
ZPĚT
OD: 02.01.2016
DO: 30.06.2017

Staňte se spoluautory velkolepého uměleckého díla!

Od ledna pro Vás připravujeme zbrusu nový projekt "Another Wall", díky kterému můžete vytvořit jednu z největších kolektivních nástěnných maleb v Evropě a zároveň pomoci opuštěným zvířatům.

I Vy se na chvíli můžete stát umělcem a vytvořit s námi unikátní 64metrový obraz přímo na pasáži obchodního centra. Každý, kdo se bude chtít zapojit, dostane na papíře velikosti A3 vytištěný barevný čtverec, který je výsekem, jednou z 1600 částí, budoucího monstrózního díla. Jednotlivé čtverce budou mít své označení, které bude udávat jejich přesné místo v celkové kompozici. Vašim úkolem bude co nejvěrněji přemalovat předlohu z papíru na destičku o rozměrech 40×40cm, kterou k tomu dostanete. Na konci každého týdne budeme jednotlivé destičky lepit na přesné místo na stěně a Vy tak budete moci sledovat vznik obrovské koláže z rukou stovek a stovek lidí.

Výsledek Vám prozatím prozrazovat nechceme, ale věřte, že bude velkolepý a věčný. Těšit se totiž můžete na koláž z děl od světoznámých autorů, kterými jsou například Picasso, Warhol, Dalí, Munch, Da Vinci a mnoho dalších.

Cena jedné části je symbolických 100,- Kč a celkový výtěžek bude věnován útulku na pomoc opuštěným psům a kočkám.

Destičky je také možné věnovat zakoupením dárkového poukazu.

Přijďte si do Art Studia v Šantovce pro Váš kousek předlohy a podrobnější informace.
Pokud nechcete malovat, ale pouze přispět na útulek nebo byste rádi malování někomu darovali, přímo v Art Studiu je možné zakoupit si dárkový poukaz!

 

Firemní večírek, posezení s přáteli či rodinou

Plánujete vánoční večírek nebo teambuildingovou akci pro sebe, své kolegy nebo rodinu?
Another Wall je jedinečnou příležitostí.

Nejen že prostředí ateliéru poskytuje ojedinělou atmosféru, ale věřte, že i Nemalíři poskytnete nevšední zážitek. V ateliéru je možné si dát drobné občerstvení, případně se domluvit na individuálních podmínkách.

Pro více informací se obraťte na tel. +420 728 252 747.


Informace o útulku:

Liga na ochranu zvířat ČR org. Olomouc provozuje útulek pro psy od roku 1996 . Za tu dobu prošlo útulkem přes 14000 pejsků a okolo 300 kočiček. V poslední době jsme se zde postarali i o pár opuštěných fretek, papouška, gekončíka, králíčky atd.

Většina z těchto zvířat byla navrácena původnímu majiteli nebo byla dána do adopce. Někteří takové štěstí neměli, a tak se jejich posledním domovem stal útulek.

I díky štědrosti dárců se nám daří zlepšovat podmínky pro někdy i dlouholetý pobyt svěřenců v útulku.

V tuto chvíli zde na domov čeká 80 pejsků a jeden kocourek

Děkujeme že pomáháte.

 

Another Wall - Útulek pro psy Olomouc Another Wall - Útulek pro psy Olomouc Liga na ochranu zvířat Liga na ochranu zvířat Olomouc

Another Wall Another Wall Another Wall Another Wall

 

 

 

Nenechejte si nic ujít
Zaregistrujte se k odběru novinek